Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Máme návrh, pojďte ho s námi vyladit

1. komentovaná prohlídka výstavy na téma Budoucnost jezera

kategorie: Aktuality
publikováno: 19. 8. 2021

Komentovaná prohlídka výstavy Krajinářsko-urbanisticko-architektonické soutěže - Muzeum města Ústí nad Labem - 18. 8. 2021Komentovaná prohlídka informovala veřejnost o budoucnosti jezera Milada
 
Během komentované prohlídky výstavy „Co bude s Miladou dál?“, kterou hostilo Muzeum města Ústí nad Labem 18. 8. 2021, se Ústečané dověděli celou řadu informací. Ať už to byly podrobnosti o průběhu mezinárodní krajinářsko urbanisticko architektonické soutěže,  zásadní shrnutí z hornické legislativy ovlivňující rozvoj území jezera Milada nebo podrobný výklad k vítěznému návrhu.
 
Účastníci se zajímali mimo jiné o dopravní řešení území, problematiku financování budoucí výstavby a  také o materiálové vlastnosti plánovaných vstupních architektonických intervencí nebo o stanovení výškových limitů budov.
 
Prohlídkou veřejnost provázela členka poroty architektonické soutěže a Ústečanka, Ing. arch. Jitka Trevisan a náměstek PKÚ, s. p. pro provoz, Ing. Petr Kubiš. Ten je u soutěže úplně od začátku - od prvotní idey, přes zpracování zadání, hodnocení návrhů a nyní vede tým, který pracuje na uzavření následné smlouvy s vítězem soutěže, švédským ateliérem Mandaworks.

změněno: 9. 9. 2021
 
 
Sdílej přátelům