Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Máme návrh, pojďte ho s námi vyladit

Zapojte se

Rádi bychom společně s vámi, kteří se zajímáte o jezero Milada a jeho budoucnost, upravili prostor jezera a jeho okolí tak, aby dobře sloužil jak lidem, kteří v jeho okolí bydlí, tak těm, kteří k jezeru přijíždějí za odpočinkem a nejrůznějšími aktivitami z blízkého i vzdálenějšího okolí.

Na koncepční studii, která řeší budoucí podobu jezera Milada se můžete podílet i vy. Co nás zajímá?

  • hledáme ideální řešení pro jezero Milada a jeho okolí
  • chceme skloubit požadavky různých skupin obyvatel, zájmů a spolků
  • spolupracujeme v širokém týmů s řadou odborníků různých oborů
  • zapojujeme veřejnost do procesu navrhování a propojujeme ji s architekty

Jak se můžete zapojit

KdykolivSetkání s veřejnostíVycházky
Kdykoliv průběhu tohoto roku nám napište vaše připomínky a návrhy na info@vizemilada.czVe čtvrtek 24. března pořádáme veřejné setkání s architekty nad jejich vítězným soutěžním návrhem (s kterým vyhráli minulý rok), který bude prezentován a bude nás zajímat vaše zpětná vazba. Pokud nebudete mít možnost dorazit na setkání osobně, seznámit se s návrhem můžete na těchto stránkách a vaši zpětnou vazbu nám poslat na info@vizemilada.cz.

V úterý 16. srpna pořádáme veřejné setkání s architekty nad jejich pracovní verzí koncepční studie, která řeší budoucí podobu jezera Milada. Své rozpravané návrhy vám nad mapou představí a budou se zajímat o vaši zpětnou vazbu a postřehy. Pokud nebudete mít možnost dorazit na setkání osobně, seznámit se s pracovní verzí koncepční studie budete moci na těchto stránkách a vaši zpětnou vazbu nám poslat na info@vizemilada.cz.
Na podzim chystáme sérii vycházek kolem jezera s odborníky různého zaměření - architekty, historiky nebo například krajináři zaměřené na různá témata, týkající se jezera Milada. Bude to další možnost říci si více o průběhu prací na koncepční studii a slyšet vaše postřehy.


Aktuální místa a časy konání, prosím, sledujte v aktualitách na těchto stránkách anebo na našem Facebooku.

Těšíme se na vás a vaše příspěvky a předem děkujeme za vaše zapojení!